• pl
  • de
  • en

Wpisz się do naszej księgi gości

Dodaj wpis

Jasia

Zapomniałam jeszcze o naszym NARZECZONYM PINKI - ŁATEK też otrzymuje od nas pogłaskania .Jest bardzo ułożonym sympatycznym pieskiem .Inny nie może być u tak sympatycznych właścicieli.?

Jasia

Serdecznr pozdrowienia z Białegostoku Pani Edycie,Babci Stasi i Panu Antoniemu , a w szczególności Kochanej ROKSANCE uściski zasyła KUBA Lik z majowego vikendu.Było cudownie -nawet w rodzinie czasami nie ma takiej ciepłej atmosfery jaka panuje w tym gospodarstwie u Pani Edytki Falon.Ściskamy serdecznie .Kubuś z rodzicami i dziadkami. Napewno jeszcze przyjedziemy. POLECAMY wszystkim pragnącym ciszy i spokoju, ale w bardzo cywilizowanych warunkach.Czyściutko,cichutko,koguty budzą.Jeszcze raz gorąco polecamy to GOSPODARSTWO na nawet krótki kilkudiowy wypoczynek.

Benek

pozdrowienia dla antoniego

Marta, Piotrek i Misia

Było wspaniale. Za rok jak się wszystko dobrze ułoży na pewno wrócimy do Borek. Czuliśmy się jakbyśmy przyjechali do rodziny na wakacje, wspaniała, serdeczna atmosfera. Cisza, spokój, jeziora, bociany, miejsce gdzie oddycha się pełną piersią. A Pani Stasia to jak rodzona babcia...... Serdecznie wszystkim polecamy!!! Marta, Pioterk i Misia!

Marek

Cywilizacja z serdecznością gospodarzy to największe atuty tego miejsca.Wspaniała kuchnia,miła atmosfera cisza i spokój.Pozdrowienia dla mojego kolegi wędkarza Kacpra. Marek i Małgosia Mielniczuk.

1 2 3 4 5 6