Gospodarstwo Wypoczynkowe Edyta Falon - Wpisz się do naszej księgi gości
  • pl
  • de
  • en

Wpisz się do naszej księgi gości

Dodaj wpis

Jasia

Serdecznr pozdrowienia z Białegostoku Pani Edycie,Babci Stasi i Panu Antoniemu , a w szczególności Kochanej ROKSANCE uściski zasyła KUBA Lik z majowego vikendu.Było cudownie -nawet w rodzinie czasami nie ma takiej ciepłej atmosfery jaka panuje w tym gospodarstwie u Pani Edytki Falon.Ściskamy serdecznie .Kubuś z rodzicami i dziadkami. Napewno jeszcze przyjedziemy. POLECAMY wszystkim pragnącym ciszy i spokoju, ale w bardzo cywilizowanych warunkach.Czyściutko,cichutko,koguty budzą.Jeszcze raz gorąco polecamy to GOSPODARSTWO na nawet krótki kilkudiowy wypoczynek.

Benek

pozdrowienia dla antoniego

Marta, Piotrek i Misia

Było wspaniale. Za rok jak się wszystko dobrze ułoży na pewno wrócimy do Borek. Czuliśmy się jakbyśmy przyjechali do rodziny na wakacje, wspaniała, serdeczna atmosfera. Cisza, spokój, jeziora, bociany, miejsce gdzie oddycha się pełną piersią. A Pani Stasia to jak rodzona babcia...... Serdecznie wszystkim polecamy!!! Marta, Pioterk i Misia!

Marek

Cywilizacja z serdecznością gospodarzy to największe atuty tego miejsca.Wspaniała kuchnia,miła atmosfera cisza i spokój.Pozdrowienia dla mojego kolegi wędkarza Kacpra. Marek i Małgosia Mielniczuk.

ewa soboni

...jeśli chcesz to mieć i zatrzymać mocno w ramionach.....a możesz...to jedź...wiem, że potem może dla mnie zabraknąć tam miejsca...ale warto tam być.... proszę o kontakt Edytko, mój adres..napisz przyślę zdjęcia...tak bardzo tęsknię.... teresa.ewa.ss@gmail.com

1 2 3 4 5 6 7